Szukasz korepetycji lub kursów w Zielonej Górze? Eureka przygotuje Cię do matury i egzaminu gimnazjalnego. Zajęcia z matematyki, biologii, chemii, języka polskiego, geografii, fizyki, wosu, historii i nie tylko.MATURA

O NAS

ZAPISY

KONTAKT

FOTOGRAFIA

RYSUNEK

"Eureka - Centrum Edukacyjne" działa już 12 lat!

Od 2006 roku przygotowaliśmy do egzaminów kilkaset osób z Zielonej Góry i okolic! Nasi nauczyciele od wielu lat pracują z maturzystami i gimnazjalistami, dzięki czemu doskonale znają problemy, z jakimi zmagają się przed egzaminem. Uczymy w małych grupach (średnio ok. 8 osób), co pozwala na dopasowanie metod prowadzenia zajęć do potrzeb kursantów.

Eureka - Centrum Edukacyjne zaprasza na kursy przygotowujące do matury i egzaminów gimnazjalnych. Bogata oferta dydaktyczna jest skierowana do wszystkich tych, którzy pragną szybko i efektywnie poszerzyć swoją wiedzę płacąc mniej niż za standardowe indywidualne korepetycje!

Zajęcia mają charakter przygotowania do egzaminu ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień występujących w arkuszach. Program realizowany na naszych kursach jest zgodny z podstawą programową określoną i zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.


Piszą o nas:
- czasopismo "Winne Wzgórza" wydanie z września 2011 roku.
Doświadczenie

Nasi nauczyciele to egzaminatorzy maturalni i gimnazjalni. Wielu z nich współpracuje z nami od początku, czyli od 12 lat.

Małe grupy

Kursy prowadzimy w małych grupach, średnio 8-osobowych. To wyróżnia nas wśród konkurencji.

Niska cena

Nasze kursy są tańsze niż lekcje indywidualne! Cena kursu w przeliczeniu na godzinę lekcyjną wynosi około 20 zł.tel. 577 517 650

kontakt@eureka.zgora.pl

KURSY DLA MATURZYSTÓW
- oferta
- o firmie
- zapisy
- kontakt

KURS FOTOGRAFII
- oferta
- o firmie
- zapisy
- kontakt

KURS RYSUNKU
- oferta
- o firmie
- zapisy
- kontakt

PROJEKT & WYKONANIE mojaZG.pl